Kde získat Bobulku kraví rostliny | The Sims 4 CZ

Kde získat Bobulku kraví rostliny


SimsVIP | 5. září 2014 | Návštěvnost 1059

 

Zdroj: SimVip.com

Existují čtyři způsoby, jak získat Bobulku kraví rostliny v The Sims 4: rybařením, kopáním, prozkoumáváním vesmíru a roubováním. Tato příručka obsahuje veškeré informace, které potřebujete pro získání kraví rostliny.

Bobulku kraví rostliny 1

 

Jak získat Bobulku kraví rostliny?


Bobulku kraví rostliny můžete získat při rybaření v dalekých vodách v parku Lázeňské oázy, v případě rybaření ve vodách Zapomenuté groty, objevování při prozkoumáváním vesmíru s raketou, při kopání pokladů, nebo z roubováním určitého druhu rostlin. Nejjednodušší je rybaření.

Bobulku kraví rostliny 2

Bobulku kraví rostliny 3

 

Až budete mít bobulku ve vašem inventáři, můžete ji vzít a zasadit do země nebo do květináče. Kraví rostlina má tři růstové fáze: růžky, stonek a zcela vyvinutá rostlina. (Můžete přesunout Kraví rostlinu kdykoliv, přes Režim stavby).

Bobulku kraví rostliny 4

 

Simík může pěstovat tuto rostlinu na jakékoliv úrovni zahradničení, ale v závislosti na úrovni Simíka, který může Plít, Hnojit, Mluvit s rostlinou, Zalévat a mají sklon k rostlině.

Bobulku kraví rostliny 5

Bobulku kraví rostliny 6

 

Nebude to trvat déle než několik dní, než bude kraví rostlina plně zralá, a když se to stane, budete mít možnost přímo s rostlinou komunikovat. Následující interakce jsou k dispozici s Kraví rostlinou: Nakrmit, Hrát si, Pohladit, Jíst dort, Podojit a Sebrat vzorek. (Děti si mohou jen s Kraví rostlinou hrát)

 

Není žádný limit, kolik Kravích rostlin můžete mít na svém pozemku.

 

Kraví rostlinu musíte alespoň jednou za 12 hodin krmit, jestliže nedostane na jíst, Kraví rostlina se pokusí nalákat svou cestou Simíky tím, že je budou škádlit s dortem. Jakmile Kraví rostlina vyplázne jazyk s dortem, budou mít Simíci na výběr, buď jíst dort, nebo kraví rostlinu nakrmit. (Děti nemohou jíst dort)

Bobulku kraví rostliny 7

 

Simíci, kteří se snaží sebrat rostlině kus dortu, tak je může rostlina sníst zaživa. Některé Simíky vyplivne zpátky na zem, nebo jiný Simíci budou mít smůlu, a kraví rostlina je může sníst.

Bobulku kraví rostliny 8

Bobulku kraví rostliny 9

 

Zjistilo se, že Kraví rostlina může zabít každého druhého Simíka, když jí dort. Takže i když budete mít poprvé štěstí, tak po druhé vás pravděpodobně zabije. Simíci, kteří umřou, tak na ně čekat Smrťák a zbude po nich náhrobek.

 

Pokud necháte kraví rostlinu hladovět po dobu víc jak 12 hodin po sebrání dortu, tak kraví rostlina umře a není možné ji oživit. Jediná věc, která po ní zůstane, je její kostra.

Bobulku kraví rostliny 10

 

Dojení Kraví rostliny


Ať už Kraví rostlina zabije svého Simíka nebo ne, bude produkovat mléko. Pokud Simík přežije, bude Kraví rostlina produkovat mléko "nápoj" založený mimo emocionální stav vašeho Simíka.

 

Příklad: Pokud je Simík v emocionálním stavu "Šťastný" při vkročení ke Kraví rostlině, můžete jí podojit a získáte sklenku Štěstí, kterou může vypít. Každý Simík, který nápoj okamžitě vypije bude mít emoci Šťastný bez ohledu na jejich emocionální stav. Podle toho jaký emocionální stav má Simík.


Navíc, když Simíka zabije Kraví rostlina bude produkovat nápoj Esence života. Ten přidává další dny života Simíkovi a budou okamžitě šťastný.

Bobulku kraví rostliny 11

Bobulku kraví rostliny 12

 

Získání vzorků pro Sbírku domácnosti


Simíci, kteří mají dovednost Logiky na úrovni 2 nebo vyšší mohou "Sebrat vzorek pro mikroskop" z Kraví rostliny (a všech ostatních rostlin). Zkoumáním vzorku získáte speciální obraz, který lze umístit na zeď.

Bobulku kraví rostliny 13

 

Roubování Kraví rostliny


Když Simík dosáhne 7. úrovni dovednosti Zahradničení, bude mít možnost roubovat rostliny. To vám umožní vytvořit "hybridní" rostliny dvou nebo více druhů. Naroubovat na Bobulku kraví rostliny, budete muset provést následující kroky:

 

  • Zasadit Sedmikrásku (jinde píšou Hledík) a Jahodu.
  • Uříznout z každé rostliny výhonek, když jsou dostatečně velké
  • Naroubovat jednu rostlinu s druhou rostlinou. Vznikne nová rostlina Dračí ovoce.


  • Zasadit Hedlík a Dračí ovoce
  • Uříznout z každé rostliny výhonek, když jsou dostatečně velké
  • Naroubovat jednu rostlinu s druhou rostlinou. Vznikne Bobulka kraví rostliny.

 

 

NovinkyNovinky
Relikvie z Moonwoodu IkonaRelikvie z Moonwoodu (Sbírka)

26. ledna 2023
Vlkodlak IkonaBytost: Vlkodlak

25. ledna 2023
Moonwood Mill IkonaMoonwood Mill

26. září 2022
Herní balíček: Svatební příběhy IkonaSvatební příběhy

19. září 2022
Zpráva v lahvi IkonaZpráva v lahvi (Sbírka)

13. září 2022

 

Aktivity stránekAktivity stránek

Nové Lekce (Vlkodlaci)

12. října 2022

Nové Cheaty (Vlkodlaci)

7. října 2022

Nová Mínění (Vlkodlaci)

26. září 2022

Nová Aspirace (Vlkodlaci)

24. září 2022

 

Aktualizace hryAktualizace hry
Patch 131 - 14. června 2022

1.89.214.1030 (Windows)
1.89.214.1230 (Mac)
1.60 (Console)

Patch 130 - 27. května 2022

1.88.228.1020 (Windows)
1.88.228.1220 (Mac)
- (Console)

Patch 129 - 24. května 2022

1.80.69.1030 (Windows)
1.80.69.1230 (Mac)
1.59 (Console)

Všechny aktualizace hry


 

 

 

Copyright© DeadKarlos (27.2.2014) | SysAdmin: Night Storm