Lékařství (Kariéra) | The Sims 3 CZ

Lékařství

DeadKarlos | 8. září 2014 | Návštěvnost 4130

 

The Sims 3 IkonaLékařstvíLékařství je kariérní dráha, která je také dostupná ve hrách The Sims, The Sims 2, a taky zůstala v The Sims 3.

Tato Lékařská kariérní dráha je práce v uzavřené budově, kde se pečuje o nemohoucí pacienty a zlepšuje zdraví a životy Simíkům. Na nejvyšší úrovni můžeš být Světově proslulý chirurg.

Pracovní místo: Nemocnice

Jak se přihlásit: Přímo na pracovišti, noviny, počítač

Co bude potřeba: LogikaLogika, Nálada, Výzkum

Poznámka: Pokud vlastníte dodatek The Sims 3: Povolání snů, tak můžete dělat v Lékařství kariérní dráhu a zároveň profesy jako Lékař (práce na volné noze) v jednom, ale když není nainstalován dodatek, bude Simík pracovat pouze v uzavřené budově.

 

Profese - Lékař (Povolání snů)


Dodatek The Sims 3: Povolání snů IkonaLékařLékařská kariéra je pouze pro základní hru, kariéra prošla významnými změnami v rozšířeném dodatku The Sims 3: Povolání snů a v The Sims 3 Deluxe.

S tímto dodatkem, mají Simíci možnost opustit nemocnici čas od času za účelem účasti v různých společenských aktivit. Pokud Simík obdrží jednu z těchto možností, musí stručně odejít z práce, aby mohli dokončit aktivitu (např. očkovací program, lepení náplastí), a pak se vrátili zpátky hned zpátky.

Očkovací program

Očkovací program probíhá v náhodném komunitním pozemku jako je park nebo hřbitov. Doktor v rámci čtyř hodin musí naočkovat co nejvíce Simíků jak je to jen možné, a je placen za každé jednotlivé očkování. Reakce na očkování pacientů závisí na jejich osobnosti (zbabělý Simík křičí a brečí, zatímco statečný Simík se ani nehne).

Lepení náplastí

Lepení náplastí funguje velmi podobně jako Očkovací program. Doktor má čtyři hodiny na pacienty, a za každého pacienta dostává zaplaceno. Doktoři používají širokou škálu pomůcek a zábavné léčebné metody k léčbě pacientů.

 

Propagační úrovně


1) Dárce orgánů

 

P Ú S Č P S N

22§/hod

 

9:00 - 15:00

Bez bonusu

 

Potřebný výkon

 

LogikaLogika, Nálada

V profesi, kde je pacient vždy na prvním místě, je dárce orgánů přímo ztělesnění této filosofie. Darování s úsměvem vám půmůže dostat se na opačnou stranu skalpelu, a tak se z ošemetné situace snažte co nejvíc vytěžit.

2) Čistič pánviček

 

P Ú S Č P S N

25§/hod

 

9:00 - 15:00

300§

 

Potřebný výkon

 

LogikaLogika, Nálada

Důsledkem plné nemocnice je dlouhá řada bažantů, které někdo musí čistit. Jedniná věc, která je horší, než ta, že jsou cítit, je, když se musí čistit, ale to není žádný důvod k lenosti. Pamatujte si, že vše je pro blaho pacientů!

3) Záchranář

 

P Ú S Č P S N

28§/hod

 

9:00 - 16:00

704§

 

Potřebný výkon

 

LogikaLogika, Nálada

Konečně skutečná zdravotní péče! Jako záchranář přijíždíte jako první na místo nehod, a tak je důležité vytříbit své logické schopnosti, abyste si mohl být vždy jistý, že vaše rozhodnutí dělaná ve zlomku vteřiny budou ta zprávná.

4) Praktikant

 

P Ú S Č P S N

33§/hod

 

9:00 - 19:00

336§

 

Potřebný výkon

 

LogikaLogika, Nálada, Výzkum

Lékař nebo ne, bude trvat ještě dlouho, než si vydobydete respekt kolegů a právo používat skalpel. Sledujte práci ostatních lékařů a poslední lékařské časopisy, jinak vás opět čekají bažanty.

5) Medik

 

P Ú S Č P S N

78§/hod

 

9:00 - 18:00

432§

 

Potřebný výkon

 

LogikaLogika, Nálada, Výzkum

Občas už se zdálo, že namáhavý život stážisty nemá konce, ale získaný titul stálého lékaře konečně dokazuje, že vaše lékařská odbornost a oddanost pacientům byly patřičně oceněny. Specializovaná medicína není daleko, a tak si užívejte různorodou lékařskou praxi, dokud můžete.

6) Chirurg na pohotovosti

 

P Ú S Č P S N

102§/hod

 

21:00 - 03:00

927§

 

Potřebný výkon

 

LogikaLogika, Nálada, Výzkum

Pacienti s vážnými a komplikovanými úrazy spoléhají na chirurgy na pohotovosti, že jim zachrání život. Vteřiny ubíhají a odpovědnost za úspěch či neúspěch je jen ve vašich rukou. Naštěstí máte po ruce celou nemocnici, aby vám alespoň otřeli pot z čela... pokud možno ne všichni najednou.

7) Genový terapeut

 

P Ú S Č P S N

192§/hod

 

21:00 - 02:00

1,260§

 

Potřebný výkon

 

LogikaLogika, Nálada, Výzkum

Existují Simíci s dobrými geny, se špatnými geny a ve vzácných případech i Simíci se žádnými geny. Zde vstupuje na scénu genový terapeut. Díky sérii příslušných terapeutických zákroků získají pacienti ty nejlepší geny, jaké si lze koupit. S takovými možnostmi... už nic není nemožné.

8) Asistent infekčních nemocí

 

P Ú S Č P S N

210§/hod

 

9:00 - 15:00

2,568§

 

Potřebný výkon

 

LogikaLogika, Nálada, Výzkum

Jste asistent výzkumu infekčních chorob, bojovník proti neznámým a exotickým nemocem, který bojuje v prní linii. Když je teď celá populace ohrožena podivínským syndromem, není času nazbyt. Važte každý krok, když vstupujete do sršního hnízda.

Perk: Schopnost používat novou interakci

9) Neurochirurg

 

P Ú S Č P S N

225§/hod

 

9:00 - 17:00

3,156§

 

Potřebný výkon

 

LogikaLogika, Nálada, Výzkum

Protože kolují zvěsti, že mozek využívá jen deset procent své kapacity, každý doufá, že se neurochirurg dokáže této desetiprocentní oblasti při operacích šikovně vyhnout. Jediná chybička a nemocnice bude čelit velkým ztrátám... a vy nezaměstnanosti.

10) Světově proslulý chirurg

 

P Ú S Č P S N

480§/hod

 

9:00 - 14:00

3,336§

 

Potřebný výkon

 

LogikaLogika, Nálada, Výzkum

Není nikdo, kdo by se vám postavil. Pro světově proslulého chirurga vašeho formátu neexistuje nic jako nevyléčitelná choroba nebo úraz se smrtelnými následky. Žádná operace pro vás není příliž náročná a žádný účet moc malý, protože svět prostě lepšího lékaře nemá.

Perk: Schopnost určit u těhotného Simíka pohlaví dítěte.

 

 

 

 

Vzdělání
Základní hra Škola
Studentský život Univerzita
Kariéra
Základní hra Armáda · Hudba · Kulinář · Lékařství · Obchodník · Politik · Profesionální sportovec · Uplatnění zákona · Vědec · Zločinec · Žurnalista
Povolání snů Učitel
Po stemění Film
Obludárium Věštec
Studentský život Agent sportovců · Odhadce umění · Vývojář videoher
Do budoucnosti Astronom · Robotická aréna
Profese
Povolání snů Hasič · Lovec duchů · Návrhář interiérů · Stylista · Vyšetřovatel
Hrátky osudu Pečovatelská služba
Showtime Akrobat · Kouzelník · Zpěvák
Tropický ráj Plavčík
Částečný úvazek
Základní hra Zaměstnanec knihkupectví · Prodavač v obchodu s potravinami · Práce v mauzoleu · Recepční denních lázní · Specialista denních lázní
Po setmění Filmování
Roční období Mimozemský testovací subjekt
Nezávislý pracovník
Základní hra Malíř · Rybář · Spisovatel · Zahradník
Cestovní horečka Fotograf · Výrobce nektarů
Povolání snů Sochař · Vynálezce
Po setmění Kapela
Domácí mazlíčci Jezdec
Obludárium Alchymista
Tropický ráj Potápěč
Do budoucnosti Stavitel robotů
 

 

 

Dodatky


Cestovní horečka

Povolání snů

Po setmění

Hrátky osudu

Domácí mazlíčci

Showtime

Obludárium

Roční období

Studentský život

Tropický ráj

Do budoucnosti

 

Kolekce


Luxusní bydlení

Na plný plyn

Zahradní mejdan

Moje městečko

Přepychové ložnice

Sladké radosti Katy Perry

Diesel

70, 80 a 90 léta

Filmové rekvizity

 

KontaktKontakt

 

OdkazyOdkazy

 

 

 

 

Discord

 

 

Copyright© DeadKarlos (27.2.2014) | SysAdmin: Night Storm