Život na ostrově - Lekce | The Sims 4 CZ

Rozšíření: Život na ostrověŽivot na ostrově


DeadKarlos | 1. července 2019 | Návštěvnost 1018

 

Mořské aktivity


Část: 1

Mořské aktivity - Část 1

Moře je veliký prostor, kde můžete dělat samé báječné věci. Tak na co ještě čekáte? Skočte do toho po hlavě! Odpočívejte na nafukovacím lehátku, svištěte si to po hladině na Aqua-Žumu nebo na kánoi chytejte tropické ryby. Na ostrově vás čeká slunná zábava!

Část: 2

Mořské aktivity - Část 2

Když Simíci vlezou do moře. budou se brodit mělkou vodou, kde si mohou povídat a provádět společenské interakce. Jakmile se ale Simíci dostanou do hloubky, začne opravdová zábava. Tady se totiž dá plavit na plavidlech a nafukovacích lehátkách, a navíc se jim může o nohy otřít něco nechutného!

Část: 3

Mořské aktivity - Část 3

V moři narazíte na plovoucí bóje. Existují dva druhy: šnorchlovací bóje a potápěčské bóje. Kliknutím na bóje v čiré vodě obklopené rybami a korály můžete šnorchlovat. Kliknutím na bóje v hlubší vodě se můžete potápět s přístrojem, fotit podmořské fotografie a vylovit poklady nebo mořské mušle. U bójí také někdy můžete narazit na hrající si delfíny. Pokud delfíny uvidíte, klikněte na hejno ryb u bóje a pokuste se je přivolat.Část: 4

Mořské aktivity - Část 4

Plavidla otevírají Simíkům nové možnosti pro cestování světem a také v moři nabízejí různorodé aktivity. Aqua-Žumy a kanoe mohou Simíci použít ze svého inventáře. Plavidla a další předměty použitelné v moři se dají zakoupit u Stánků rozesetých po světě. Také můžete využít přístaviště s žebříkem na otevřené vodě a získat tak snadný přístup k mořským aktivitám. Až budete chtít projíždku na Aqua-Žumu nebo vahadlové kanoi ukončit, stačí kliknout na přístaviště a vrátit tak plavidlo na pevninu.

 

 

Ochrana ostrova


Část: 1

Ochrana ostrova - Část 1

Pomáhejte na ostrově Mua Pel'am. aby místní přírodní krásy lépe vynikly. Simíci mohou ostrov uklízet v rámci ochranářské kariéry nebo se mohou snažit sami o sobě. Ale pozor: často narazíte na Simíky. kteří působí potíže. Ty byste měli odehnat, aby Mua Pel am mohl vzkvétat.

 

 

Události na ostrově


Část: 1

Události na ostrově - Část 1

Komunita Sulani se celá točí kolem společné zábavy a spolupráce. Téměř každý večer se sousedé z celého souostroví schází ve městě Ohan'ali. I když se některé události odehrávají v centru města, jsou i takové, které se pořádají v místním brouzdališti. které má rodinnější atmosféru. Když se nějaká událost chystá, poznáte to podle výzdoby ve městě.

 

 

Příležitostná práce


Část: 1

Příležitostná práce - Část 1

Příležitostná práce nabízí rychlé jednorázové úkoly, které Simíkům umožní pracovat s flexibilní pracovní dobou, seznámit se se sousedy a něco si přivydělat.

V rámci příležitostné práce existují úkoly na práci z domu i úkoly, u kterých musíte jít do práce. Dostanete se k nim buď pomocí telefonu nebo počítače a to v nabídce Práce a dialogu Kariéra. Když odvedete práci dobře, zvýšíte svým Simíkům hodnocení a zpřístupníte si lepší úkoly.

 

 

Opalování


Část: 1

Opalování - Část 1

Při opalování na lehátku, nafukovacím lehátku nebo osušce se Simíci mohou opálit, ale také spálit. Mořské panny se mohou opalovat při plavání ve vodě.

Část: 2

Opalování - Část 2

Kliknutím na opalujícího se Simíka budete mít možnost namazat ho opalovacím krémem nebo si z něj vystřelit.

 

Část: 3

Opalování - Část 3

Simíci se budou opalovat, dokud se nespálí, nebo dokud interakci nezrušíte. Proto byste na ně měli dávat dobrý pozor. Když je Simík správně opálený, dostane náladovku Bronzový nádech. Dávejte ale pozor. Jakmile to na Simících začne prskat, brzo se spálí!

 

 

 

NovinkyNovinky
Herní balíček: Vlkodlaci IkonaThe Sims 4: Vlkodlaci

29. ledna 2023
Relikvie z Moonwoodu IkonaRelikvie z Moonwoodu (Sbírka)

26. ledna 2023
Vlkodlak IkonaBytost: Vlkodlak

25. ledna 2023
Moonwood Mill IkonaMoonwood Mill

26. září 2022
Herní balíček: Svatební příběhy IkonaSvatební příběhy

19. září 2022

 

Aktivity stránekAktivity stránek

Nové Lekce (Vlkodlaci)

12. října 2022

Nové Cheaty (Vlkodlaci)

7. října 2022

Nová Mínění (Vlkodlaci)

26. září 2022

Nová Aspirace (Vlkodlaci)

24. září 2022

 

Aktualizace hryAktualizace hry
Patch 131 - 14. června 2022

1.89.214.1030 (Windows)
1.89.214.1230 (Mac)
1.60 (Console)

Patch 130 - 27. května 2022

1.88.228.1020 (Windows)
1.88.228.1220 (Mac)
- (Console)

Patch 129 - 24. května 2022

1.80.69.1030 (Windows)
1.80.69.1230 (Mac)
1.59 (Console)

Všechny aktualizace hry


 

 

 

Copyright© DeadKarlos (27.2.2014) | SysAdmin: Night Storm